treba da dodjem u katar do kraja godine...

View previous topic View next topic Go down

Re: treba da dodjem u katar do kraja godine...

Post by beli on 2008-11-17, 23:46

ja se izvinjavam sto pisem ovde...treba da dodjem u katar do kraja godine pa bi svaki savet dobro dosao,od toga sta da ponesem a sta ne.do temperature,viza itd...jos jesnom se izvinjavam sto pisem ovde al prebacite na odgovarajuce mesto....pozz

beli
QS beba
QS beba

Back to top Go down

Post by ::konstantin:: on 2008-11-20, 15:52

pozdrav beli!
pitaj konkreno pa cu ti sve reci
prvo: kako dolazis, u posetu ili da radis?
temperatura je sada ok 20-25 i mozda se jos malo spusti ali to kratko traje
sastavi listu pitanja pa se javi
::konstantin::
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by beli on 2008-11-23, 00:38

dolazim da radim tj. da igram za jednu odbojkasku ekipu...zanima me oko vize kako ide,neke informacije u vezi dohe,kakav je grad itd?pozz

beli
QS beba
QS beba

Back to top Go down

Post by ::konstantin:: on 2008-11-23, 05:10

za vizu aplicira kompanija odnosno club za koji ces doci da igras. obicno prvo za biznis ili turist vizu koja traje mesec dana ili direktno za rezident koju ces morati da imas ako ostajes duze. rezident je prava radno-boravisna viza i da bi je dobio moras da zavrsis lekarski koji se obavlja ovde, znaci nikakav lekarski od nasih lekara se ne uvazava. zato se prvo radi neka druga viza sa kojom dolazis ovde pa tek onda rezident. oko tih stvari ne treba da se opterecujes, to ce sve pripremiti iz HR departmenta tvog kluba i obavestice te.
koji klub je u pitanje btw?
sto se tice dohe procitaj ostale postove na forumu
pozzz
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by beli on 2008-11-23, 13:39

hvala konstantine,zaboravio sam sifru pa sam moram ponovo da otvorim nalog za forum!treba da dodjem za 10 dana,cekam da mi kupe kartu i tu vizu da srede....inace klub je sport qatar club,valjda Embarassed ...i treba da ostanem 6 meseci!

beli
QS beba
QS beba

Back to top Go down

Post by ::konstantin:: on 2008-11-23, 13:45

sifra je resena
javi se kad stignes, i pitaj sta god te zanima
bice mi drago da mogu da ti izadjem u susret
pozzz
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by beli on 2008-11-23, 14:09

hvala jos jednom....nadam se da cu narednih dana saznati kad tacno dolazim!u svakom slucaju javljam se kad stignem...pozz

beli
QS beba
QS beba

Back to top Go down

Post by boslo on 2010-01-28, 03:32

E ovako, ja imam 20 godina.Srbin iz Bosne,posto ovde nema zivota za obicne ljude koji nemaju veze i tako to kako vec ide na Balkanu,razmisljao sam da dodjem u Katar, preko neke agencije na jesen da radim kao pomocni radnik u gradjevinarstvu.Ja sam malo po net-u trazio o Qatar-u informacije,al' ono sto mene zanima da mi kazete od prilike jesu li to neke prevare ili se stvarno moze zaraditi fina para.?Koliko je radno vreme,kakvi su uslovi za zivot.Recimo da li postoji teretana i tako to slicne stvari.Kakvi su ljudi,cijene ima li mjesta za izlazak i tako od prilike ako je ko upoznat sa tim.Unapred hvala braco Srbi..Smile

boslo
QS beba
QS beba

Back to top Go down

Post by ::konstantin:: on 2010-01-28, 05:51

boslo,

uglavnom nisu prevare, ali svakako treba dobro proveriti sve detalje pre nego sto krenes. Para moze da se zaradi ali to zavisi pre svega od toga kolika je plata i koliko ti umes da sacuvas pare. Radno vreme zavisi od poslodavca, ali uglavnom je 9-10 sati 6 dana u nedelji (petak je prvi dan vikenda, a "smrtnici" gde spada i ovaj sto pise rade i subotom). Teretana ima, mesta za izlazak tu i tamo, a sve ostalo zavisi od paketa koji budes ugovorio sa poslodavcem. Na sva tvoja pitanja nacices odgovore na forumu... procitaj malo pa ako nesto ne nadjes, a zanima te, slobodno pitaj.
Bilo bi lepo kad bi podelio sa nama preko koje agencije apliciras kako bi i ostali zainteresovani mogli da procitaju. Hvala.

Pozdrav brate iz Banja Luke Very Happy
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by sinisaradulovic on 2010-08-01, 17:34

ponesi flasu rakije to su i meni rekli kad sam dolazio, za ostalo nemoj brinuti

sinisaradulovic
QS beba
QS beba

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top